دسته‌بندی نشده

ویژگی های ساعت مچی شنا

ویژگی های ساعت مچی شنا

ویژگی های برتر ساعت مچی شنا
شنا ورزشی مفرح است که برای کل بدن، عضلات و مفاصل سودمند است. شنا ورزشی آرامشبخش برای اعصاب و روان است که اغلب جوانان علاقه به آن دارند. لباس شنا و تجهیزات مناسب می تواند این ورزش را دلپذیرتر کند. یکی از مهم ترین لوازم برای شنا، ساعت مچی شنا است. بدیهی است ساعت مچی شیک و گرانبهایی که دارید، مناسب استخر و زیر آب نیست. بهترین برندهای ساعت مچی برای شنا کارایی چندانی ندارند.مهم ترین ویژگی ساعت مچی مناسب استخر، ضد آب بودن آن است. اما در انتخاب ساعت برای استخر این موارد را هم می توانید در نظر بگیرید:

ساعت مچی شنا دارای ضربه شمار
اغلب ساعت های شنا مجهز به تکنولوژی ژیروسکوپی هستند به این ترتیب هر بار که بازو را ببینند تشخیص می دهند و یک شماره ثبت می کنند. تعداد حرکات دست در شنا با این ساعت ها به سادگی قابل شمارش است. این ویژگی به طور خودکار انجام می شود و نیاز به حمل دستگاه دیگری نیست. شناگران حرفه ای تعداد حرکات دست تنظیم شده ای را در مسابقات و شنا رعایت می کنند.

ساعت مچی شنا مجهز به دور شمار
همه ساعت های شنا به سیستم شناسایی لبه مجهز هستند و به محض رسیدن به لبه استخر یک شماره را ثبت می کنند. به خاطر سپردن تعداد دورهای شنا در استخر کار ساده ای نیست و اغلب گیج کننده است. با صفحه بزرگ ساعت شنا و قابلیت شمارشگر، نیازی به شمارش با انگشتان در زیر آب نیست.

ساعت مچی شنا مجهز به سرعت سنج
برای شناگرانی که به طور حرفه ای تمرین می کنند ، زمان اهمیت بیشتری دارد. با استفاده از ساعت شنا می توان زمان صرف شده در طی مسیر را اندازه گیری کرد. کرونومتر، تایمر ، مکث زمان و همه ویژگیهایی که از یک ساعت دیجیتال در نظر دارید همگی در ساعت شنا وجود دارد. به این ترتیب ورزشکار تمرکز بیشتری دارد و نگران کارهای جانبی نخواهد بود. حتی تمرین بدون مربی هم با استفاده از یک ساعت خوب شنا میسر است.

ساعت مچی شنا با تکنولوژی های پیشرفته
برندهای معتبر اقدام به طراحی انواع ساعت های شنا با ویژگی های منحصر به فرد کرده اند. تکنولوژی های پیشرفته در ساخت ساعت شنا گاهی اعجاب آور است. اگر علاقه مند به ثبت و ردیابی پیشرفت خود هستید می توانید ساعت شنا مجهز به قابلیت بی سیم را تهیه کنید. این ساعت ها همه اطلاعات شنا را دانلود می کنند .الگوریتم تشخیص خودکار، گزارش لحظه ای از تعداد ضربات دست، سرعت و مسافت طی شده، تعداد ضربان قلب و دیگر اطلاعات را ثبت کرده و تا 400 جلسه تمرین را در حافظه ذخیره می کند. جالب است بدانید که این ساعت های پیشرفته حتی کالری سوزانده شده را هم محاسبه می کنند. امکان اتصال به رایانه و انتقال اطلاعات نیز در این ساعت پیش بینی شده که نمونه بارز پیشرفت و تکنولوژی در حیطه ورزشی است.

دیدگاهتان را بنویسید