قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اسکمی :
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “اسکمی” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “اسکمی” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد
فروشگاه اینترنتی “اسکمی” واسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان است.
اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “اسکمی” از منابع زیر تامین می‌شود:
1- اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.
2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.
از اینرو فروشگاه اینترنتی “اسکمی” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.
فروشگاه اینترنتی “اسکمی” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.
فروشگاه اینترنتی “اسکمی” هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در “اسکمی” شکل می گیرد، پذیرا نیست.
وب سايت “اسکمی” هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود نمي پذيرد. سروﻳس های سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سايت “اسکمی” تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.
فروشگاه اینترنتی “اسکمی” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.
كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی “اسکمی” مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.
كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.
مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “اسکمی” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “اسکمی”
مي باشد.
© کليه حقوق محفوظ است.1395 هجری خورشیدی
ارتباط با کاربران
تنها از طریق ایمیل های پشتیبانی :
info@skmei-ir.com
support@skmei-ir.com
و یا پشتیبانی آنلاین و یا تلفن های درج شده در قسمت تماس با ما خواهد بود.
فروش و تحویل سفارش
مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی”اسکمی”درج شده و فروشگاه اینترنتی “اسکمی” عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
سفارش دهنده یا تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
تمامی ساعت های موجود در سایت شامل یکسال گارانتی موتور می باشند. (بند و بدنه ساعت مچی و باطری شامل گارانتی نمی باشد)
در بالاترین ضد آب اسکمی که 50 میباشد هم داخل آب نباید کلیدهای ساعت را فشار داد چون در واقع اسکمی ساعت غواصی با ضدآب 100 تولید نکرده در نتیجه در مورد آب خوردگی شرکت اسکمی مسئولیتی نخواهد داشت و آب خوردگی شامل گارانتی نمیباشد
شرایط برگشت کالا
هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن های درج شده در بخش پشتیبانی یا تماس با ما یا پشتیبانی واتساپ اطلاع داده شود.